środa, 2 marca 2016

46. My Jewerelly collection, contrest

Hejka. :) Z tej strony Paula. Dziś chciałabym Wam podrzucić pomysł na ciekawą organizację biżuterii i pokazać Wam jakąś część mojej kolekcji. Serdecznie zapraszam. :)A teraz kilka słów o organizacji. Ładniejszą i częściej noszoną biżuterię przechowuję w ślicznej gablocie za zegarki, którą możecie dostać na allegro za ok 50 zł. Pudełko jest przejrzyste i wygląda bardzo profesjonalnie, Macie pewność, że z Waszą biżuterią nic się nie stanie, a dodatkowo taka gablota to świetna ozdoba do dziewczęcego pokoju czy na toaletkę.
Resztę biżuterii trzymam w małej, ale bardzo pojemnej szkatułce, którą dostałam kiedyś na śwęta. Wygląda równie elegancko i możecie w niej łatwo utrzymać porządek. Na spód wkładam większe ozdoby i jeden zegarek, a wszystko przykrywam pokrywką, w której chowam kolczyki, pierścionki i drobniejszą biżuterię.
Jak widzicie najwięcej w mojej kolekcji posiadam kolczyków wkrętek, ale to dlatego, że mam kilka dodatkowych dziurek w uszach i najczęściej kupuję całe komplety.
Ostatnio zaczęłam inwestować w srebrną biżuterię i jestem z niej bardzo zadowolona z oczywistego powodu - nie niszczy się. :) Uważam, że na biżuterię nie należy wydawać majątku jeśli lubimy ją kupować i mamy jej sporo, ale od czasu do czasu warto zainwestować w coś droższego i trwalszego. Jeśli o to chodzi to polecam Wam małe miejscowe jubilery, ponieważ jest taniej, promocje internetowe np. w apart i  sklep clarie's.
Trzymajcie się! Papa :)

2 komentarze:

  1. Ja na swoją biżuterię mam w właśnie dwie szkatułki, ale nawet one nie dają sobie rady z pomieszczeniem wszystkich moich świecidełek :)
    http://paulan-official-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. ile bizuterii! <3

    http://karolinaslomka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz ♥