sobota, 7 marca 2015

33. Perfect

Siemka! Tu znowu Paula :) Dziś chciałabym podzielic się z Wami wrażeniami z koncertu, na który wybrałam się w ostatnią niedzielę 1 marca.

Razem z mamą pojechałyśmy do katowickiego spodka na koncert z okazji 35-lecia zespołu Perfect i trasy koncertowiej "Wszystko ma swój czas". Występ zaplanowano na godzinę 17.00, jednak artyści pojawili się na scenie o 17.20. Ludzi było baaardzo dużo, siedziałam dosyc wysoko i widok był naprawdę wspaniały, kiedy ludzie na tafli pod sceną kołysali się do wolnych piosenek lub skakali do tych bardziej energicznych. Koncert bardzo mi się podobał, Perfect zagrał piękne utwory i jestem pod wrażeniem głosu Grzegorza Markowskiego na żywo. Naprawdę, każda piosenka była wykonana tak czysto, jak na płycie, a nawet lepiej ponieważ wiadomo, że na koncercie jest dużo więcej niesamowitych emocji. Reszta zespołu spisała się równie dobrze! Podczas występu pojawiła się również Patrycja Markowska, wykonała solową piosenkę i znany duet z ojcem - "Kołysanka". Była to jedna z piosenek, które najbardziej mi się podobały, miło było popatrzec jak zgrywają się na scenie i jak łączy ich jedna pasja, sami mówili że "to sama przyjemnośc zaspiewac razem". :) Ciężko mi wszystko opisac, koncert byl cudowny, bardzo lubię polskiego rock'a więc cieszę się, że miałam okazję byc tego dnia w spodku i zobaczyc jedną z jego ikon, zespół Perfect. Mi już brakuje słów, więc zapraszam Was do obejrzenia filmu, który posklejałam z moich zdjęc i filmów, oczywiscie nie jest to wszystko, ale zobaczcie chociaż namiastkę z tego wspaniałego wieczoru ;)

Przepraszam za jakośc, filmik przerabiałam znów na yt i wydaje mi się że przenika muzyka z podkładu tam gdzie nie ma :C poza tym efekt dźwięku jak z koncertu i niezbyt dobra jakośc z racji tego ze siedzialam daleko :/ No cóż...

A może ktoś z Was był w na tym koncercie, lub? Bycmoże wybieracie się na kolejny? Naprawdę Warto! Jeśli tak, pochwalcie się w komentarzach i napiszcie koniecznie jak było!
Papaaa <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz ♥